Sevdeğer & Bahri Düğün Hikayesi
Sevdeğer & Bahri Wedding Story

Sevdeğer & Bahri Düğün Hikayesi

 

[quote]Keşke her gelin Sevdeğer gibi olsa dediğim bir hikayeydi onlarınkisi. Belki hayatlarında objektifle bu denli içiçe olmamalarına rağmen bir o kadar kamera karşısındaki rahat duruşları fotoğraflardaki sonucu direk etkileyen faktördü. Düğün günü telaşından o kadar güzel izole olmuşlardıki cekimlerdeki rahatlık ve o günün tadını çıkartma konusunda gıpta etmemek elde değildi.

Moda´da bir kuaförde sabahın ilk saatlerinde Sevdeğer ile buluşmamızda uykulu gözlerle karşımda bir enerji kitlesi gördüm. Ve o an karar verdim ki “Sevdeğerin bu tansiyonu” bende kafein etkisi yaratacak. Kısa süreli kaynaşma sonrası hemen çekimlere başlayıp Sevdeğer’in rahatlığına kavuşmasınıi hedeflemiştim. Ama o benden daha kaynaşık çıktı. Modada kuaför ile makyaj mesafesi arasinda mekik dokuyarak öğleni ettik. Vizörden baktığımdaki ilk izlenimlerim bu hikayenin içime sineceği noktasıydı. Derken kuaförden bizi telaşlı ve ´bitse de gitsek´ modunda standart bir damat adayı Kadiköy evlendirme Dairesine doğru goturmeye geldi. Bahri de bilmiyordu zaman icinde tatlı telaşının yerinde yellerin eseceğini.[/quote]

 

Moda´da günün ilk saatleri. Düğün hazırlıkları başlangıcının ilk karesi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir düğün fotoğrafçısı olarak pilimin bittiği an. Ama değdi mi, fazlasıyla…İçe sinmiş bir düğün hikayesi yapmanın rahatlığı ile eve dönme vakti.

 

Teşekkürler Sevdeğer ve Bahri

Facebook Twitter Email

Powered by   Salt. Bir Reklam Ajans